Фаховий науковий семінар

Восьмого грудня 2022 року відбувся фаховий науковий семінар доцента кафедри комп’ютерних наук Західноукраїнського національного університету, кандидата технічних наук Мельника Андрія Миколайовича, де відбувся розгляд його дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 01.05.02 - математичне моделювання та обчислювальні методи. Тема роботи: ”Знання-орієнтовані програмні системи для інтервального аналізу та моделювання складних об’єктів”. Науковий консультант: доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч наук і техніки України Дивак Микола Петрович. Офіційні рецензенти: 1. Яцків Василь Васильович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри кібербезпеки ЗУНУ. 2. Боднар Дмитро Ількович, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики та інформатики ЗУНУ. 3. Комар Мирослав Петрович, доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління ЗУНУ.
Зазначимо, що дисертаційна робота Андрія Миколайовича є першою, що розглядається у спеціалізованій вченій раді по захисту докторських дисертацій за спеціальністю 01.05.02 - математичне моделювання та обчислювальні методи, нещодавно створеній у Західноукраїнському національному університеті.