Співпраця з ІТ-компаніями

У рамках співпраці ІТ-компанії "Apiko" Apiko та кафедри комп'ютерних наук Західноукраїнського національного університету було створено Навчальну лабораторію з інженерії програмного забезпечення та інформаційних систем та технологій.
Нещодавно, для потреб даної лабораторії, наші багаторічні партнери ІТ-компанія "Apiko", передали сучасний 3D принтер, що буде використовуватися для наукових та освітніх цілей, зокрема, у межах навчального курсу “Комп’ютерна графіка”.
Тепер студенти факультету комп'ютерних інформаційних технологій будуть вивчати усі можливості та досліджувати функції 3D моделювання. Таке обладнання дозволить учасникам навчального процесу набути нових навичок та знань у сфері 3D-друку.
Керівництво кафедри комп’ютерних наук та факультету комп’ютерних інформаційних технологій дякує колективу ІТ-компанії за такий корисний подарунок.
Тепер нашим студентам буде навчатися ще цікавіше!