Міжнародна студентська командна олімпіада з програмування.

24 листопада 2023 by 0 Comment

Вісімнадцятого листопада в онлайн режимі на платформі E-Olymp відбулася Міжнародна студентська командна олімпіада з програмування.

Під час заходу командам (3 студенти) було запропоновано для розв’язання 10 задач різної складності. Олімпіада тривала годин. Мови програмування: С/С++, Java, Python 3.

Серед команд, що представляли Західноукраїнський національний університет, студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» 2 та 3 курсу і магістранти. Зокрема команда WUNU_IPZ (студенти групи ІПЗ-31 Маркевич Денис, Петровський Юрій, Чир Дмитро), команда WUNU_BigTrio (студенти групи ІПЗ-23 Вігурський Артем, Стецюк Олександр, Фурсович Олег) та команда WUNU_bobrs (студенти магістранти Сюрпіта Олександр, Містряков Віталій, Дрозда Георгій).

За підсумками олімпіади найкращими серед наших команд виявилися студенти другого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», які посіли п’яте місце. А серед закладів вищої освіти, які брали участь у заході, наші команди стали четвертими.

Вітаємо студентів з вагомим успіхом та цікавим досвідом та бажаємо подальших звершень.