IТ Ukraine Association запускає платформу Core Skills 2.0!

15 березня 2024 by 0 Comment

Core Skills 2.0 - це інноваційна платформа для викладачів та студентів, розроблена відомими лідерами IT-індустрії. Вона містить теми, тести та завдання з основних ІТ-дисциплін, спрямовані на створення практичних рекомендацій для ІТ галузі.

Головна мета проєкту - надати викладачам засоби для актуалізації навчальних програм та студентам - інструмент для перевірки знань відповідно до вимог сучасної ІТ-індустрії.

Платформа вже доступна за посиланням: https://coreskills.itukraine.org.ua/

"Core Skills 2.0 надає перелік модулів та тем, рекомендованих ІТ-спільнотою як важливі для ІТ-спеціаліста. Це новий рівень деталізації результатів навчання, корисний як для викладачів, так і для студентів", - Denys Grynov, віце-президент з освітніх питань.

Керівниця експертної групи із залучення інвестицій та lead освітніх проєктів в ІТ Міністерство цифрової трансформації України Diana Rakus зазначає: “Класний офер отримує той, хто має актуальні знання та навички, й готовий до створення реальних, працюючих продуктів. Саме завдяки Core Skills 2.0 студенти точно знатимуть, який фахівець потрібен індустрії, а викладачі зможуть оновити свої матеріали відповідно до потреб галузі”

"Ідея створення платформи Core Skills 2.0 є надзвичайно актуальною. Вона допоможе викладачам професійно зростати та студентам підготуватися до успішного працевлаштування", - зазначають в галузевій експертній раді Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти

Проєкт реалізується за підтримки Міністерство цифрової трансформації України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти

До проєкту Core Skills 2.0. долучились компанії-партнери: EPAM Ukraine, GlobalLogic Ukraine, Luxoft Ukraine, COAX Software Ukraine, SoftServe Ukraine, GoIT та Mate academy