ЗУНУ пройшов державну атестацію за науковим напрямом «Технічні науки» й отримав кваліфікаційну групу «А»

30 березня 2021 by 0 Comment

1617008013_1600771253_299a8880.jpg

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №372 від 25 березня 2021 року затверджені результати державної атестації закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності за науковими напрямами. З приємністю повідомляємо, що за науковим напрямом «Технічні науки» Західноукраїнський національний університет отримав найвищу кваліфікаційну групу «А». У цю групу увійшли заклади вищої освіти України, дослідження і розробки яких виконуються на світовому рівні розвитку науки і технологій та мають важливе загальнодержавне та світове значення. Входження закладу вищої освіти до групи «А» передбачає базове фінансування наукової діяльності, а також право бути внесеними до реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави та можливість брати участь в інфраструктурних проєктах Національного фонду досліджень України.

Атестація є черговим підтвердженням високого статусу класичного університету міста Тернополя.