Національні Стартап Змагання України

12 березня 2021 by 0 Comment

155396115_3736193569835431_4751581454861003335_n.jpg

НАЦІОНАЛЬНІ СТАРТАП ЗМАГАННЯ УКРАЇНИ 2021?
?Подача Заявок Відкрита!
Переможець Національних Стартап Змагань представить свій стартап, університет та Україну на Всесвітні змаганнях університетських стартапів University Startup World Cup які пройдуть в жовтні 2021 року у Веньчжоу в Китаї! ??????
✅ Цьогоріч, категорії за якими визначать переможців:
Технології в сфері охорони здоров’я
Зелені технології
Аграрні технології
Розумні міста
Інформаційно-комунікаційні технології
Інноваційний продукт
Цифрове рішення
✅ Ваш стартап може бути як на ранньому етапі реалізації, так і на етапі розвитку.
✅ Під час Національних Змагань буде визначено по одному переможцю у кожній категорії, з яких буде визначений один - абсолютний переможець який отримає пряму путівку до фіналу Всесвітніх Змагань!
? Чи поїде переможець національних змагань до Китаю? Так, у разі сприятливих умов щодо карантину, де організатори події покриють переліт (до 1000 $), а також повністю забезпечують проживанням місцевим транспортуванням та харчуванням. В протилежному випадку участь онлайн.
? Не прогавте можливість стати найкращим стартапом України та поборотися за звання найкращого стартапу в світі!
⏱ Поспішіть, адже крайній термін подання заявки – 13 Квітня 2021 року: https://cutt.ly/jyRFZMd