Осінній семестр дуального навчання на кафедрі комп’ютерних наук ЗУНУ

10 вересня 2021 by 0 Comment

241761080_1038766323559317_4980524496734967179_n.jpgОсінній семестр дуального навчання на кафедрі комп’ютерних наук ЗУНУ для студентів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Інформаційні системи та технології» розпочато.
Третьокурсники цьогоріч набуватимуть досвіду з веб-технологій у компанії у Apiko, де вивчатимуть теоретичні та практичні аспекти роботи із JS i React. Як наголошують наші партнери із компанії Apiko, результатом навчання буде самостійно створений студентом повноцінний робочий маркетплейс, що можна додати у своє резюме чи портфоліо.
Для студентів 2 курсу спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Інформаційні системи та технології» відкрито нові можливості здобуття дуальної освіти із компанією SoftServe, де навчатимуть технології Java упродовж цілого семестру.
Досвід співпраці з компаніями у контексті дуальної освіти показує, що це якісний шлях до швидкого працевлаштування за спеціальністю та остаточного вибору студентом напрямку практичної діяльності в ІТ-галузі.