Другий день ACIT’2023

24 вересня 2023 by 0 Comment

Другий день роботи міжнародної конференції 2023 13th International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT’2023) пройшов надзвичайно успішно та плідно.

Доповідачі із понад 20 країн представили 60 доповідей в усіх секціях, зокрема:

S1 - Computational Intelligence and Mathematical Modelling – 14;

S2 Information in Economy and Management – 20;

S3 Cyber Security – 6;

S4 Specialized Information and Computer Systems – 8;

S5 Artificial Intelligence and Cognitive Systems – 6;

S6 Information Technology in Education – 6.

Найрезультативнішою була секція № 2, де були представлені сучасні досягнення інформаційних технологій в економіці та менеджменті.

Учасники конференції, після завершення секційних засідань, мали змогу ознайомитись з історією та надбаннями Вроцлавського університету економіки та бізнесу, зокрема з особливостями освітнього процесу, сучасною бібліотекою, найновішим бізнес-інкубатором, який забезпечує можливість симуляції багатьох бізнес-процесів за допомогою ІТ-рішень на основі віртуальної та доповненої реальності.

Завершився день заходом за дружньою вечерею біля вогнища, що сприяло зміцненню співпраці між науковцями Західноукраїнського національного університету та різних країн світу. А студенти мали можливість отримати нові знання та надихнутись атмосферою наукового, освітнього та культурного спілкування.