Долучайся до творчих колективів ЗУНУ!

Колектив відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету запрошує студентів приєднатися до великої творчої родини.

Якщо ти хочеш бути учасником мистецької, концертної діяльності, бути задіяним у зйомках телевізійних проєктів, стань частинкою творчих колективів класичного університету Тернополя:

Хор «WUNU voice» - постійний учасник святкових імпрез університету та багатьох міських урочистостей.
Художній керівник Мирослава Василівна Бурик +380686404850

Театр пісні «Для тебе» - колектив, що реалізує музичні вистави, які із захватом відвідують тисячі тернополян.
Художній керівник Алла Іванівна Бінцаровська +380979888646

«InToNatzia» - відомий гурт, який завойовує серця багатьох шанувальників сучасного вокального мистецтва.
Художній керівник Алла Іванівна Бінцаровська +380979888646

Студія сучасної хореографії «TNG dc» - яскравий, колоритний колектив університету, чемпіони світу Dance World Cup.
Художній керівник Любов Йосипівна Борисяк +380682310603

Гурти «Етноріка» та «Галичанка» - вокальні формації, що поєднують українську поп-музику з елементами фолку.
Художній керівник Мирослава Василівна Бурик +380686404850

Ансамбль мажореток «Леді Vi» - це бездоганне поєднання хореографії, гри на ударних та вишуканого образу.
Художній керівник Михайло Федорович Віятик +380973707970

Поетична студія "Весна" - проєкт, в якому любов до поезії поєднують з творчими експериментами та перевтіленнями.
Художній керівник Борис Богданович Салабчук +380632738756

Приходь у відділ творчої самореалізації та виховання (1 корпус, каб.2), телефонуй за вказаними телефонами та приєднуйся до нас у соцмережах

Саме у команді креативних людей «Creation studio», зможеш проявити себе, вдосконалити мистецькі здібності і знайти нових друзів!