Вітаємо першокурсників

03 вересня 2022 by 0 Comment
Університетська родина ЗУНУ радо вітає першокурсників, які, обравши Західноукраїнський національний університет, за результатами широкого конкурсу отримали державне замовлення в омріяному виші!
Потрапити до нашого університету — означає зануритися в неповторну університетську атмосферу одного з провідних вишів країни, наповнену знаннями, європейськими прагненнями, теплом, дружбою. Західноукраїнський національний університет — це університет, який постійно модернізується, прагне найвищих стандартів освіти, намагається крокувати в ногу з часом. Ласкаво просимо до нас! Перед вами постане цікавий і розмаїтий світ вражень. Будуйте своє майбутнє разом із Західноукраїнським національним університетом!